Kombi su başınca düşerse neler yapılmalı?

Kombi su başınca düşerse neler yapılmalı?

Kombi su başınca düşerse neler yapılmalı?

Komvbinin çalışabilmesi için kombinin içerisinde yeterli miktarda su bulunası gerekmektedir. Yeterli su miktarından daha az su olduğu zaman veya daha fazla su olduğu zaman kombi kendisini korumaya alarak arızaya geçer. Bu arıza geçici bir arızadır. Bu durumu ortadan kaldırırsak kombimiz tekrar düzenli bir şekilde çalışmaya devam edecektir. 

Kombinin içerinde bulunması gereken ideal su seçiyesi 1.5 civarındadır. 

Eğer su miktarı azaldıysa kombinizin alt tarafında doldurma musluğunu çevirerek kombinize belirtilen miktara gelene kadar su doldurup tekrar kombinizi çalıştırınız.

Doldurma musluğunu çevirdiğiniz halde kombiniz su almıyorsa sularınız kesik değilse yada otruduğunuz mekanda su basınç problemi yoksa kombinizin doldurma musluğunda problem olabilir bu konuda bizden destek alabilirsiniz. 

Eğer basınç devamlı düşüyorsa Kombinizde başka bir problem olabilir yerinde keşif yapmak gerekir. Tekirdağ kombi servisi Karadağ ısı olarak bize 0535 043 20 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

En iyi kombi bakımlı kombidir. Su basıncının devamlı düşmesinin nedenlerinden biriside kombinın bakımsız olmasından kaynaklanmaktadır. 


Kombi arıza bakım onarım petek temizliği oda Kombi bakım onarım petek temizliği oda termostatı doğalgaz tesisatı projesi işlerinde hizmetinizdeyiz.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz

0535 043 20 40

0282 263 76 89 

Karadağ ısı Tekirdağ kombi servisi

100. Yıl Mahallesi Şehit Hüseyin Dursun Sokak No: 24 Süleymanpaşa/ Tekirdağrmostatı doğalgaz tesisatı projesi işlerinde hizmetinizdeyiz.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz

0535 043 20 40

0282 263 76 89 

Karadağ ısı Tekirdağ kombi servisi

100. Yıl Mahallesi Şehit Hüseyin Dursun Sokak No: 24 Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Benzer Konular

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.