DOĞALGAZ FATURASINI DÜŞÜRMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİM?

DOĞALGAZ FATURASINI DÜŞÜRMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİM?

DOĞALGAZ FATURASINI DÜŞÜRMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİM?

Doğalgaz faturasını düşürmek için genel olarak dikkat etmeniz gerek başlıkları aşağıda belirttik bunlara dikkat ettiğiniz sürece faturalarınız da tasarruf edeceksiniz. 

- Oda termostatı:

Kombinizi kullanmış olduğunuz mekanınız oda termostatı için uygunsa mutlaka oda termostatı kullanınız.

Oda termostatlarının çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Sayfamızda oda termostatları ile ilgili ayrıntılı bil verdiğimiz yerden hangi çeşit termostatları tercih edeceğiniz inceleyebilirsiniz. Yada bize ulaşabilirsiniz.


- ısı yalıtımı:

Evinizde ısı yalıtımının olması içerideki ısı kaybının azalmasına sebep olurken, dışarıdan soğuğun içeri girmesini engeller. Doğalgaz tasarrufu için ısı yalıtımı önemlidir. 

- Kombi bakımı:

Kombilerin bakımı her yıl düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde hem kombinizin ömrü uzar hemde doğalgaz tasarrufu yapmış olursunuz.

- Petek temizliği:

Petekler kirlendiği zaman peteklerin içerisinde suyu kombi düzenli bir şekilde sirkülasyon yapamayacağından dolayı bu durum hem doğalgaz sarfiyatını arttırır hemde iyi bir ısınma sağlamanızı engeller. Bunun için düzenli bir şekilde petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Ancak petek temizliği çok hassas bir konudur. Peteklerinizi temizleyelim derken kombinize ve tesisatınıza zarar vermemeniz lazım lütfen işin ehli olan kişilerden hizmet alınız. 

Kombi bakımı

Kombi arıza

Petek temizliği

Oda termostatı konularında ve her türlü konuda bize ulaşabilirsiniz.

0535 043 20 40 

0282 263 76 89

Tekirdağ Kombi Servisi Karadağ Isı

100. yıl mahallesi Şehit Hüseyin Dursun Sokak No: 24 Süleymanpaşa / Tekirdağ

 


Benzer Konular

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.