Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Tekirdağ kombi servisi olarak  süleymanpaşa ve yüm ilçelerde Ferroli marka kombi  arıza onarım bakım petek temizliği oda termostatı ocak dönüşümü, kombi satışı, doğalgaz tesisatı, doğalgaz projesi  hizmetleri vermekteyiz. Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti politikamızla hizmetinizdeyiz.

Bizlere 0535 043 20 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Süleymanpaşa Ferroli kombi bakım arıza işleriniz için bizden hizmet aldığınızda alternatif aramanıza hiç gerek kalmayacak. Öncelikle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında belirlemek üzere en kısa sürede evinize veya iş yerinize uzman personelimizi yönlendiriyoruz.

Teknikerimiz sorunu tespit edip çözüm konusunda alternatifleri belirleyip sizlere sunuyor. Bu aşamada fiyatlandırma konusunda da bilgi sahibi oluyorsunuz. Eğer onaylarsanız işleminize hemen başlayıp en kısa sürede arızayı arızayı çözüyor veya bakımları yapıyoruz. Doğalgaz temelli cihazlarınızdan kombi ve peteklerinizin ve tesisatınızın ayrıca bakım ve temizlik işlemlerini de yapabileceğimiz gibi bunları onarım sonrası da aynı gün gerçekleştirebiliyoruz.  Ofisimizde bizleri ziyaret ederek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adresimiz: 

0535 043 20 40

0282 263 76 89

Karadağ ısı Tekirdağ kombi servisi

100. Yıl Mahallesi Şehit Hüseyin Dursun Sokak No: 24 Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Diğer Markalar

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.